Gündem

Bu Halini Tanımak Zor… Kurtlar Vadisi’nin Memati’si O Klipte Görüldü!

Kurtlar Vadisinin Mematisinin yıllar önce oynadığı bir klip ortaya çıktı. Oynadığı klipte Memati’nin halini görünce çok şaşıracaksınız.

Çok eskiden yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan karakterler hemen herkesin aklında yer edinmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu Halini Tanımak Zor… Kurtlar Vadisi’nin Memati’si O Klipte Görüldü! Kurtlar Vadisi’nde Memati rolüyle aklımıza kazınan başarılı oyuncu Gürkan Uygun, yıllar önce Yıldız Tilbe’nin Vazgeçtim klibinde görüldü. İşte, konuyla ilgili detaylar…

ildizzzz-ndeq.jpg

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi dizisinin oyuncuları şimdilerde sosyal medyada en çok araştırılan isimler arasında yer almayı başardı. Özellikle dizide Memati karakterini canlandıran ünlü oyuncu Gürkan Uygun’un hayatı da takipçileri tarafından merak edildi. Uygun’un yıllar sonra ortaya çıkan klibi hemen herkesi şaşırttı. Kurtlar Vadisinde Memati rolüyle bilinen Gürkan Uygun uzun zaman önce Yıldız Tilbe’nin Vazgeçtim klibinde görüldü. Uygun’un Vazgeçtim klibinde olan hali hemen herkesi şaşırtmaya yetti.


Kaynak:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu