Gündem

EDHO yeni sezon ne zaman başlıyor? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas Çakırbeyli ölecek mi?


ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak? Yayın günü değiştirilecek mi?

ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak? Yayın günü değiştirilecek mi? 

Ekranların en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda da seyirciyle buluşacak. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer’in yer aldığı yapım zengin oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. 6 sezon 199 bölüm boyunca hikayesini anlatmayı başaran dizi, seyirciden tam not alıyor. Hızır Çakırbeyli ve ailesinin odak noktasında olduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, mafya ve derin devlet ilişkilerini ele alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinin sona ermesi ile birlikte ekranda oluşan mafya dizisi kontenjanını başarılı bir şekilde dolduruyor. Haziran ayında sezon finali yapan dizi, kemik seyirci kitlesi tarafından heyecanla bekleniyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayın günü

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayın hayatına başladığı günden itibaren Salı akşamları ekrana geliyordu. Lakin, sevilen dizinin yayın gününün değiştirilebileceği iddia edildi. Pazartesi gününe geçiş yapabileceği iddialarına ATV yönetimi tarafından henüz net bir yanıt verilmedi. Televizyon ekranındaki diziler arasında süren reyting mücadelesi yayın günlerinin değişmesine neden olabiliyor. Kulislerde konuşulan iddialara göre Pazartesi veya Cuma akşamına geçiş yapabileceği düşünülüyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncu Kadrosu

Fenomen dizinin yeni sezonunda birbirinden iddialı ve önemli oyuncuları izlemeye devam edeceğiz. Mafya odaklı bir dizi olduğu için genellikle erkek karakterlerin baskın olduğu görülüyor. Son olarak Uğur Yücel’in oyuncu kadrosuna dahil olduğu öğrenildi. Mafya babası rolünde izleyeceğimiz usta oyuncu, farklı bir kimlikle karşımıza çıkacak. Ayrıca, Kenan İmirzalıoğlu’nun da konuk oyuncu olarak dizide yer alması bekleniyor. Kadın karakterler açısından ise sürpriz isimlerin kadroya girebileceği iddia edildi. Özellikle Hızır Çakırbeyli’nin partnerinin kim olacağı merak ediliyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümlerinin Eylül ayının ilk haftasında yayınlanması bekleniyordu. Lakin, korona virüsü salgını nedeni ile set ekibi çekimlere geç başlamak zorunda kaldı. İstanbul’da gerçekleştirilen çekimlerin tamamlanması bekleniyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri 28 Eylül’den itibaren ekrana gelmeye başlayacak.

EDHO – Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon 200. Bölüm Fragmanı

ATV ekranların sevilen dizisi Eşkiyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon 200. bölümü ile sevenlerinin karşısına gelmeye hazırlanıyor. Çakır ortalardan kaybolacak, yeni reis İlyas Çakırbeyli ölecek mi? Bomba gibi yeni sezona gelen EDHO şimdiden hayranlarını heyecanlandırmayı başardı


Kaynak:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu