Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?
Evliliği tehlikeye giren herkes, kocayı bağlamak için büyü arayışlarına girmiştir. Hatta bazen eşlerden birinin ailesi bile, ortadaki çocuğun varlığı hatırına çifte büyü yaptırmak zorunda hissedebilir kendisini.
Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

 Evliliği tehlikeye giren herkes, kocayı bağlamak için büyü arayışlarına girmiştir. Hatta bazen eşlerden birinin ailesi bile, ortadaki çocuğun varlığı hatırına çifte büyü yaptırmak zorunda hissedebilir kendisini. Geçmişten günümüze beraberlikler hangi boyutta olursa olsun, kurtarmanın yolu olarak görülen bağlama büyüsü, aile kurumunun devamlılığının sağlanması adına dinimizce ak büyüler sınıfında değerlendirilir.

Çiftler arasında muhabbetin ve huzurun artması, ilgisi dışarı kayan erkeğin yeniden kadınına yönelmesi, “Bu bazen tam tersi kadının da evine bağlanması için yapılabilir,” dolayısıyla temel anlamda ev içerisindeki kara bulutların dağıtılması adına etkili bağlama büyüsü çalışmaları yapılır. Çeşitli büyü uygulamaları ilmine vakıf medyum hocalar tarafından yapılan büyülerin tutmama oranları neredeyse hiçtir. Dolayısıyla gerçekten evliliği kurtarmak için eşe büyü yapmak şart ise, emin olduğunuz, güvendiğiniz bir medyumdan yardım isteyebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyum hocalar, kesin sonuç veren bağlama büyüsü yapımlarında öğrendikleri yöntemlere göre farklı yol izlerler. Gerçek hocalar el alma denen bir sistemle bilgi edinip uyguladıklarından, Havass ve Hüddam ilmi gibi parapsikoloji konularında okudukları büyüsel kitapların da etkisiyle bağlama büyüsü duaları ve diğer tüm detayları ile ilgili kendilerini geliştirirler.

  1. Çiftin resmi, tercihen beraber çekilen. Eğer yoksa ikisinin ayrı ayrı. Bu da yoksa, büyü yaptıracak kişinin, büyü yapılacak kimseyi odaklanarak resmetmesi de olabilir. Ancak üçüncü seçenek biraz daha zor bir büyü olacaktır.
  2. Bağlama büyüsü Arapça yazılan belli başlı tılsımlarla yapılır. Bu tılsımları özel mürekkepler ve mum, safran gibi bazı maddeler eşliğinde hazırlamak gerekir.
  3. Büyü yapılışından sonuna kadar yaptıran ve hoca, koordine olarak duaları okumalı, saatlere ve duaların okunuşlarına riayet etmelidirler.
  4. Büyünün tesirinin ne kadar yüksek tutulduğuna göre hazırlanan çalışma yakılabilir, gömülebilir, çiftin bulunduğu ev içerisinde saklanabilir.
  5. Bazı bağlama büyüleri bir kere yapılır. Ancak özellikle anlık etki gerektiren ve güçlü iradeli kişiler için hazırlanan büyüler, belirli aralıklarla yinelenmeleri gerekebilen işlemlerdir. Tüm süreçte güvendiğiniz ve işleme başladığınız medyum, bağlama büyüsü sürecinin nasıl gittiği hakkında tarafınıza bilgi vermelidir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir, Kaç Günde Tutar?

Bağlama büyüsü tutma süresi, büyü yapılan çiftin etkileşimine, hangi uygulamanın tercih edildiğine ve medyum hocanın yeteneklerine göre değişir. 3 gün içinde sonuç alınacağı gibi, 3 hafta içinde sonuç veren büyüler de vardır. Kişi yaptığının sonucunu bazı şeyler istediği gibi gitmeye başlayınca anlayacaktır. Birine bağlama büyüsü yapıldığını anlamanın yolları biraz dikkat gerektirir. Yakınlarınızdan birine ya da kendinize bu tarz bir büyü yapıldığından şüphe ediyorsanız, şu değişimleri gözleyiniz:

  • Işığı kesinlikle tamamen kapatmadan uyumak.
  • Sık sık dalgınlık
  • Yorgunluk ve iştah kaybı, bazen aşırı iştaha da yol açabilir. Bu maddede yeme içmede abartı derecede düzensizlik demek daha doğru olacaktır.
  • Sakarlık, ellerde titreme, konsantrasyon yetersizlikleri
  • Büyü yaptıranı sık sık rüyada görme

Elbette çabuk etki eden bağlama büyüsü uygulamalarında, bu genel geçer belirtilerin dışında ekstrem vakalara da rastlanır. Kişide gördüğünüz ve bilinçsiz yaptığı tüm farklılıklar aslında risk teşkil edecektir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Medyumlar, yapmayı öğrendikleri gibi bağlama büyüsü bozma duası ve diğer ritüelleri hakkında da bilgi sahibidir. Kesinlikle büyü bozma işlemini kendi başınıza denememelisiniz. Büyülerde kullanılan enerji varlıkları sayesinde, etki süresi arttırılır. Ancak bozdurma süreci içerisinde, bilinçsiz bir hareket edecek olursanız hem kendinizi hem de büyü yaptırılmış olan kişiyi zor duruma düşürebilirsiniz.

İyi bir hoca, aşk ve bağlama büyüleri alanında küçük yaşlardan beri kendini geliştirmiş, ve zamanın en iyi medyumlarından el almıştır. Dolayısıyla muhabbet ve sevgiyi arttırma adına yaptığı işlemlerin dışında, bir kimseye yapılan aşk ya da bağlama büyüsünü bozmak için dua ve diğer işlemlerde de yetkindir. Bir yakınınıza büyü yapıldığı konusunda endişeleriniz varsa ya da direkt kendiniz için tereddütteyseniz, iletişim bilgilerinden bu hocalara danışarak bu büyünün etkilerinden kurtulmak adına yardım alabilirsiniz.

Sende Yorumla

https://sondakikahaberler.com.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!