Büyü Nasıl Bozulur?
Özellikle kara büyüler, hem dinimizce günah kabul edilir hem de kişilerin hayatlarını cehenneme çevirirler. Elbette kendimize ya da yakınımızdaki kişiye büyü yapılmasını istemeyiz. Hele de işlem hatalı yapılmışsa farklı ve daha kötü şeyler yaşamış da olabiliriz.
Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur?

Özellikle kara büyüler, hem dinimizce günah kabul edilir hem de kişilerin hayatlarını cehenneme çevirirler. Elbette kendimize ya da yakınımızdaki kişiye büyü yapılmasını istemeyiz. Hele de işlem hatalı yapılmışsa farklı ve daha kötü şeyler yaşamış da olabiliriz. Büyü bozma duası kullanılarak ya da başkaca ritüeller aracılığıyla bu tür olumsuz etkilerden kendimizi kurtarmamız elbette imkânsız değildir. Ancak hem olası bir hatada önünü alamayacağımız sonuçlar doğurabilmesi hem de işin uzmanı olmadığımız için bizleri zorlaması sebebiyle, kendimizi gerçekten güvenilir ve işinin ehlî bir medyuma teslim etmemizde fayda vardır. Medyumun söylediklerine kesinlikle uyarsak, bildiği ilimler sayesinde ruhanî boyuttaki varlıklar üzerinde etki kurarak, yapılan büyü etkisinden bizi kolayca kurtarabilir.

Cinlerle Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

 Büyü bozma işlemlerinin belki de en ağırı cinlerle yapılan büyüyü bozma durumlarıdır. Bildiğiniz gibi cinler, özellikle Müslüman olmayan cinler, kara büyüler için kullanılırlar. Güçlü etkili bu tür büyülerin de kişi tarafından kendi kendine etkisiz kılınmasının sağlanması neredeyse imkânsızdır. Kara büyü bozma ritüellerinde hocalardan kesinlikle yardım alınmalıdır. Hatta özellikle medyum hoca bunun gerektiğini düşünüyorsa, seans için sizi ofisine bile davet edebilir.

Vergi levhalı ve yasal medyumlar aracılığıyla bu tür bir hizmeti almalısınız. Aksi taktirde paranızı dolandırıcılara kaptırabilirsiniz ve maalesef büyü etkileri de üzerinizden geçmez. Hocamız, başta cinle yapılan büyüyü bozma duaları olmak üzere pek çok alanda uzman medyum olarak çalışır, bu tür ve benzeri her durumda siz danışanlarına seans verebilir. Durumunuza uygun bir hoca araştırması yaparken kendisine de danışmanızda elbette fayda olacaktır.

Evde Büyü Nasıl Bozulur?

 Ev ortamında yapıldığına emin olduğunuz bir büyünün etkilerinden tamamen arınmak için, Kur’an ayetlerinden faydalanabilirsiniz. Kara ve ağır büyülerin etkisinden kurtulurken kesinlikle uzman bir hocadan büyü bozma çalışması yaptırmanızın gerektiğini vurgulayarak evinizde bu büyünün etkilerinden nasıl kurtulabileceğinizi şu şekilde anlatabiliriz:

  • Abdest alıp Yasin-i Şerif okuyunuz.
  • Hemen akabinde 3 kez Salavat’ı Şerife okuyunuz.
  • Allah’ın büyü bozma ayetleri olarak indirmiş olduğu Nas, Felâk ve Kâfirun sürelerini 7şer kere tekrarlayınız.
  • Büyünün etkisine göre bu ritüeli 3 gün ya da 7 gün düzenli olarak takip etmeniz gerekir.

Bu duaların okunması esnasında büyü cinlerle yapıldıysa kötü etkiler gözleyebilirsiniz. “Okuyanın nefesinin daralması, gözünün önüne kötü görüntülerin gelmesi, dilinin şaşırması” bu durumlardan birkaç tanesi olabilir. Lütfen duayı şaşırdığınız anda baştan alınız. Etkiler artarak devam ediyorsa ve dayanılmazsa vakit kaybetmeden uzman bir medyuma başvurarak durumunuzu arz etmelisiniz.

Büyü Uzaktan Bozulur mu?

 Uzaktan büyü bozma, üzerinizdeki etkilere ve size yapılan büyü çeşidine göre uygulanabilir. Bu işlem için medyum bazen sizin resminizi ister bazen de kıyafetiniz gibi temel bir eşyanızı. Eğer size yapılan bakımda, temel kullanım nesnelerinizden biri aracılığıyla büyü yapıldıysa:

  • İç çamaşırı
  • Tarak, diş fırçası, tırnak makası
  • Bluz
  • Sürekli girdiğiniz yatak

Gibi bir şey olabilir bu kullanım nesneleri, hocamız büyünün tam olarak nerede olduğunu bulur. Siz büyü eşyasından hocamızın belirttiği şekilde kurtulurken, kendisi de büyüden kurtulma duası eşliğinde size yardım edecektir. Eşyayı atmanız ya da yakmanız bazen kurtulmak için tek gereken olmaz. Ev içerisinde var olan etkilerin tamamen gitmesi için çalıştığınız medyum hocanın da desteğiyle periyodik okuma çalışmaları da yapmanız gerekebilir.

Bazı durumlarda medyum hocalar danışanlarına, kara büyü bozma muskası gibi vefk ya da muska çalışmaları da yapar. Evin ve hane halkının olası büyüsel etkilerden korunmaları adına bu tür çalışmaların faydası da vardır. Ancak sizi bu açmazdan kurtaracak olan kişiyi seçerken lütfen dikkatle araştırınız. Günümüzde sayısı bir hayli fazla olan umut tüccarlarına güvenmemeli, işinin ehlî bir medyuma danışmanız gerektiğini asla unutmamalısınız.

Sende Yorumla

https://sondakikahaberler.com.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!