Gündem

Magnum çekiliş 2021 tarihi belli oldu..! Magnum çekiliş 2021 ne zaman yapılıcak? Magnum şifreni gönder 2 Porsche’den birini kazan!

Magnum Porsche cayman çekilişi ile ilgili tüm detayları ve kampanya süresini haberimizden öğrenebilirsiniz. Magnum Porsche kampanyası ve 2021 Magnum kampanyası için çekilişe katılmak oldukça kolay…

Magnum şifre

SMS veya Magnum resmi sitesinde yer alan ücretsiz şifre girişi ile bu çekilişe katılabilirsiniz. Magnum çubuklarındaki şifreleri ile bu yıl 2 adet Porsche Cayman’dan birini kazanabilirsiniz. Magnum çekilişine katılabilmek için ise yapmanız gereken yalnızca satın aldığınız dondurma çubuğundaki şifreleri göndermektir. SMS ile katılım gerçekleştirirken Magnum çubuklarından çıkan şifre, adınızı, soyadınızı bir boşluklu yazarak katılabilirsiniz. Ayrıca bir boşluk bırakıp adresinizi yazarak 2992’ye iletebilirsiniz. SMS ücretleri katılım koşullarında belirtiliyor. Magnum çubuklarındaki şifreler ile ücretsiz giriş yapmak istiyorsanız Magnum sitesinin üzerinde bulunan linki tıklayabilirsiniz ve buradan ücretsiz olarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Hangi Magnum ile kaç çekiliş hakkı veriliyor?

1 çekiliş hakkı sağlayan Magnum ürünleri; Magnum Mini Classic, Mini Classic; Antep fıstık, fındık, badem, beyaz, Mini badem, Mini Double, karadut & böğürtlen, çikolata & karamel, Mini cookie ile badem, Mini beyaz ile klasik, Mini Yakut ile beyaz ürünleridir.

2 çekiliş hakkı kazanabileceğiniz Magnum ürünleri; badem & beyaz, Magnum clasic; Antep fıstık, Double karadut & böğürtlen, Double çikolata, cookie yakut

Magnum çekilişinde Porsche Cayman kazanan kişi ne kadar vergi ödemesi yapacak merak konusu… Porsche Cayman kazanan vatandaş 159.245 TL vergi ödemesi yapmak zorunda kalacak. Aracın çekiliş için hazırlandığı dönemde piyasa ederi 802 bin TL idi. Bu tutardan muafiyet tutarı düşürülecek ve yüzde yirmi veraset intikal vergisi olarak kazanan tarafından ödenecek.

Magnum çekiliş

Magnum çekilişi 13 Ekim saat 11’de noter huzurunda gerçekleştirilecek. Ve çekilişle ilgili en önemli sorulardan bir tanesi de çekilişe katıldığınız şifreli çubukları saklama zorunluluğun uzun olup olmadığıdır. Kesinlikle Magnum çubukları saklanmalıdır. Çekilişi kazandığınızda aracınızı alabilmek için ikramiyenin çıktığı şifre ve çubuğu teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında fiş fatura veya herhangi bir belge İbraz etmek gerekmiyor. Kampanyaya katılma tarihi geçtiğimiz sene 1 Nisan 2020 – 30 Eylül tarihleri arasında yapıldı. Bu sene magnum porsche çekiliş tarihleri yine aynı olması planlanıyor.1 Nisan 2021 ile 30 Eylül 2021 tarihleri arasıdır. Magnum çekilişi ile verilen Porsche Cayman aracı ne kadar, ne kadar ücret kazanan tarafından ödenecek ve hediye detaylarınız ile ilgili tüm yanıtlar haberimizde.

 

 

Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu