Gündem

Sadakatsiz Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Sadakatsiz 2. Sezonda Neler Olacak? Derin Ölecek Mi?


Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Sadakatsiz yeni sezon bölümleri için heyecan sürüyor. Merakla beklenen Sadakatsiz 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? Sadakatsiz 2. sezonunda hangi oyuncular kadroya dahil olacak? Sadakatsiz yeni sezonunda neler yaşanacak?

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Sadakatsiz yeni sezon bölümleri için heyecan sürüyor. Merakla beklenen Sadakatsiz 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? Sadakatsiz 2. sezonunda hangi oyuncular kadroya dahil olacak? Sadakatsiz yeni sezonunda neler yaşanacak?

Ekranların izlenme rekorları kıran dizisi Sadakatsiz yeni sezon bölümleri ile nefes kesmeye devam edecek. Kanal D ekranında seyirci karşısına çıkan dizi ihanet ve aile kavramlarını ele alıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı dizi, İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlandı. Çarşamba akşamlarına damga vuran Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Sadakatsiz sezon finalinde neler yaşandı?

Asya ve Derin yeni bir yüzleşme sahnesiyle karşımıza çıktı. Asya, ihanete uğradığını öğrendiği günden beri büyük bir değişim geçirdi. Anne ve babasının ilişkisinden çocukluk dönemine kadar her şeyi sorgulamaya başladı. Ali için hayata tutunmaya çalışan Asya, üzerindeki yükü daha fazla taşıyamayacağına karar verdi. Lakin, bu yolu yalnız yürümek istemiyordu. Asya, Derin’in kapısına dayanarak onunla konuşmak istediğini söyledi. Gönül’ün engel olma çabasına rağmen Derin, Asya’nın teklifini kabul etti. Gönül, yeni kavuştuğu kızını gözünün önünden ayırmak istemiyordu.

Asya’nın her zamankinden daha farklı davrandığını tespit etmişti. Asya ve Derin birlikte uçurum kenarına gitti. Geçmiş ve şimdiki zamanın birbirine girdiği yüzleşme anında gerginlik yaşandı. Asya ve Derin birlikte uçurumdan yuvarlandı. Volkan ise sevdiği kadınların uçurumdan düşüşünü izlemek zorunda kaldı.

Sadakatsiz yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Sadakatsiz yeni sezon bölümleri büyük bir merakla bekleniyor. Kısa süre içerisinde kemik seyirci kadrosunu oluşturmayı başaran dizi, yeni sezon hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor. Sadakatsiz oyuncu kadrosuna Berkay Ateş’in katıldığı açıklandı. Çukur ve Alev Alev dizilerindeki başarılı performansı ile dikkat çeken Berkay Ateş’in hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor.

Asya’nın hayatında kritik öneme sahip bir insan olacağı düşünülüyor. Öte yandan Asya ve Derin’in akibeti de bilinmiyor. Kulislerde konuşulan iddialara göre Derin’in öldüğü haberi yayılmaya başladı. Sadakatsiz yeni bölümünün 22 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelmesi planlanıyor. Yeni sezon fragmanında Asya’nın yalnızlığı ve çaresizliğine dikkat çekildi. Sadakatsiz yeni bölümünde Volkan’ın evine ve ailesine dönme mücadelesine tanıklık edeceğiz.


Kaynak:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu