Gündem

Show TV’nin yeni dizisi Üç Kuruş ne zaman başlayacak? Uraz Kaygılaroğlu’nun dizisinin konusu nedir?


Ekranların yeni dizisi Üç Kuruş için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde yer aldığı Üç Kuruş dizisinin konusu nasıl ilerleyecek? Üç Kuruş ne zaman ekrana gelecek? Üç Kuruş oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Ekranların yeni dizisi Üç Kuruş için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde yer aldığı Üç Kuruş dizisinin konusu nasıl ilerleyecek? Üç Kuruş ne zaman ekrana gelecek? Üç Kuruş oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Ay Yapım tarafından hazırlanan Üç Kuruş dizisi için geri sayım başladı. İçerde ve Çukur dizileri ile yakaladıkları büyük başarıyı Üç Kuruş dizisinde de devam ettirmek isteyen ekip yeniden bir araya geldi. Pazartesi akşamları yayınlanacak olan dizinin çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Başrolünde Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler sır gibi saklanıyor. Üç Kuruş fragmanı dizinin konusu ile ilgili önemli detaylara ışık tutmayı başardı.

Üç Kuruş konusu nasıl ilerleyecek?

Damla Serin ve Murat Uyurkulak’ın senaryosunu hazırladığı Üç Kuruş dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. ‘’İçindeki ırkçıyla yüzleşmeye hazır mısın?’’ şiarı etrafında şekillenen senaryoda insana ve hayata dokunan bir hikayenin anlatılması planlanıyor. Çukur dizisinde olduğu gibi Üç Kuruşta da mahalle hayatının farklı yönlerini keşfedeceğiz. Toplum tarafından ötekileştirilen ve dışlanan insanların hikayeleri anlatılacak. Irkçılık ve farklı olanı dışlamaya yönelik ibretlik öyküler karşımıza çıkacak. Çukur dizisinin bıraktığı boşluğu doldurmaya çalışacak olan Üç Kuruş için oyuncu kadrosunda sürpriz isimlerin yer alması bekleniyor. Sefirin Kızı dizisi ile yakaladığı popülerliği korumak isteyen Uraz Kaygılaroğlu ise stil değişikliğine gitti. Yakışıklı oyuncu saçlarını sarıya boyattı. Lakin, sarı saçların kalıcı bir durum olmayacağının altını çizdi. Uraz Kaygılaroğlu’nun partnerinin kim olacağı sorusu ise henüz yanıt bulmadı.

Üç Kuruş ne zaman yayınlanacak? Üç Kuruş ilk bölümü…

Show TV ekranında seyirci karşısına çıkacak olan Üç Kuruş dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Üç Kuruş ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı ise açıklanmadı. Lakin, Ay Yapım’ın yeni dizilerini yayınlanma stratejisi kapsamında Ocak ayı işaret ediliyor. Yeni yıl ile birlikte ekran yolculuğuna başlayacak olan Üç Kuruş dizisinde Çukur’dan esintilere rastlanacak. Duvar yazıları, diziye özel şarkılar ve mahalle kültürü seyirciye aktarılacak. Ayrıca, güçlü bir aşk hikayesinin de işlenmesi bekleniyor.


Kaynak:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu