Keşfet

Sosyal Medya Fenomenleri Müzik Sektörüne mi el attı?

Geçtiğimiz Günlerde Instagram Fenomenlerin’ den Murat, Kısa Süre Önce “Dijital Müzik Platformlarda” Yayınlanan SESVER adlı 3 Parçalık Şiir Albümünün Ardından Fenomenlerin Başlattığı Bir Akım’ la Gündeme BOMBA Gibi Düştü

Gün geçmiyor ki sosyal ağlarda akımların önü arkası kesilsin, Covid19 sonrası her toplumun bireylerin’ de kafa karışıklığı ve belirsizlik hat safhaya ulaştı.

Bu durumla uzmanların araştırmaları sonucunda. İnsanların Sosyal Medya’ da daha fazla vakit geçirdiklerini Tiktok, Instagram, Facebook Gibi Sosyal Ağlarda Fenomenlerin ve onların paylaştığı içeriklerin tamamını izler oldular.

Murat Gözgü
Murat Gözgü

Fakat son zamanlarda insanların akılların’ da bir soru işareti oluştu.?

Neden Fenomenler Müzik Sektöründe?

Neden Böyle Bir Yarışın İçerisindeler?

Konuyla ilgili görüşme fırsatı bulduğumuz

(Murat Gözgü) Bu durumun böyle anlaşılmaması gerektiğini dünyada ve ülkemizde Covid19 sonrasında oluşan, “Kaygıyı ve Huzursuzlukları” biraz olsun azaltmak ve insanları keyifli bir moda getirmek için olduğunu, ayrıca hobi olarak böyle bir albüme imza attığını, kesinlikle kimseye rakip olmak ve yarışmak için olmadığı anlattı. Buna ek olarak özellikle ülkemizde ve dünyada çok kaliteli  “Ses Sanatçılarımız” olduğunu ve hepsinin emeğine saygı duyduğunu açıkladı.

Sondakika Haber Ekibi Olarak

Murat Gözgü’ nün Bu mütevazi tutumundan dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz..

Murat Gözgü  Instagram Hesabı

https://www.instagram.com/muratgozguofficial/

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu