Gündem

Warzone 4. Sezon çıkış tarihi ve yeni Battle Pass detayları açıklandı

Warzone yepyeni bir mevsimsel güncelleme alıyor ve oyuncular çok heyecanlı. İşte 4. sezon ile ilgili bilmeniz her şey..

Warzone yepyeni bir mevsimsel güncelleme alıyor ve oyuncular çok heyecanlı. Warzone 3. sezon uzun süredir devam ediyor ve oyuncuların oyuna yepyeni bir güncelleme almalarının zamanı geldi. Warzone Sezon 4 hemen köşeyi dönünce ve tüm oyuncular için bol miktarda öğe getirecek. Birçok oyuncu Warzone Sezon 4 çıkış zamanı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. 

Warzone 4. Sezon çıkış zamanı 

Birçok oyuncu, Sezon 4 Warzone’un ne zaman çıkacağını merak ediyor. Summer Games Fest etkinliği sırasında Activision, Warzone için 4. Sezonu açıkladı. Bu etkinlik sırasında, Sezon 4 güncellemesinin 17 Haziran’da Warzone ve Cold War için geleceğini duyurdular. Bundan sonra Activision, bloglarında Warzone Sezon 4’ün 17 Haziran’da saat 19.00’da programa geleceğini duyurdu. COD Warzone Sezon 4 Güncellemesi o tarihte mevcut olacak ve sunucular güncelleme sırasında kesintiye uğrayacak. 

COD Warzone Sezon 4 için Savaş Bileti 

Activision, COD Warzone 4. Sezon için Battle Pass için her şeyi yaptı. En son Battlepass’ta oyuncular 30 yeni operatör görünümü, 20 özel silah planı ve 2 yeni silah alacak. 2 yeni silah, C58 Assault Rifle ve MG 82 LMG’dir. C58, menzilli dövüşte harikadır ancak yakın mesafeli dövüş için en iyisi değildir. MG 82 LMG, yüksek kapasiteye ve yüksek güce sahip olacak, PPSh-41 ile eşit bir atış hızına ve diğer tüm LMG’ler arasında en büyük başlangıç şarjörüne sahip olacak. Warzone’un 4. Sezonunda Battle Pass Gifting adlı yeni bir özellik tanıtılacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, Warzone’daki arkadaşlarına Battle Pass’in 100 katmanının tamamını veya belirli paketleri hediye edebilecekler. 

Warzone’da Mini Royale nedir? 

Warzone’daki Mini Royale, kulağa nasıl geliyorsa öyledir. Oyundaki normal battle royale modunun daha küçük ve daha kısa versiyonudur. Kullanıcıların 3’er kişilik takımlar halinde 150 yerine 75 oyuncuya karşı savaşmaları gerekiyor, bunu tek başına da yapabilirler. Oyunda dolaşmasına izin verilen alan da azaltılır ve oyuncular için oyun modunun sona ermesi için daha kısa bir süre sınırı olur. Mini Royale oyun modunun geri kalanı, normal battle royale modu Warzone gibi oynanır.


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu