Gündem

Ziraat bankası üzerinden SSK, SGK ve Vergi ödemeleri yapacaklara kötü haber.!

Ziraat bankası üzerinden düzenli olarak SSK, SGK, vergi, eft gibi ödeme para gönderme işlemlerini yapan milyonlarca kullanıcı panik yaşadı. Ziraat bankası mobil şube ve internet şubelere erişim kesintisi yaşandı. İşte Ziraat bankası haberinin son dakika detayları

Ziraat bankası üzerinden yapılan vergi ödemeleri, ssk, sgk ödemeleri ve diğer ödeme işlemlerini yapanlar bugün panik yaşamaya başladılar. Ziraat bankası internet ve mobil şubelere milyonlarca kişi erişemeyince ödemelerin nasıl yapacağı konusunda panik yaşandı.

Ziraat bankası mobil şube ve internet şubesini kullanılırken güvenlik amaçlı doğrulama işlemi yapılması için gönderilen SMS’ler gelmeyince zaman aşımı uyarısı aldılar.

Ziraat bankası’nın mobil uygulamasında bu sabah yaşanan geçici erişim problemi Ziraat bankası internet şubesinde bireysel müşteri girişlerinde de yaşandı.

Ziraat bankası mobil uygulaması ve internet şubesi çöktü mü? Sorusunu merak ederek Google üzerinde araştırmaya başladı. Ziraat bankası bu konu ile alakalı her hangi bir açıklama yapmazken, sorunun teknik kaynaklı bir problem olacağı düşünülüyor.

15 Şubat tarihinde yaşanan Ziraat bankası mobil şube ve internet şube girişlerinin kesintiye uğraması ile ödemelerin yapmak isteyenlerin panik yaşamasına neden oldu.

Ziraat bankası üzerinden SSK, SGK ve Vergi ödemeleri yapacaklara kötü haber.!

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu