SGK'dan yeni karar! Milyonlarca SSK, Bağ-Kur, GSS ve çalışan, çalışmayan, emekli ve işvereni ilgilendiriyor
SGK'dan yeni karar! Milyonlarca SSK, Bağ-Kur, GSS ve çalışan, çalışmayan, emekli ve işvereni ilgilendiriyor
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), depremlerden etkilenen illerde işveren ve emeklilerin hak ve alacakları üzerindeki haciz işlemlerini kaldırma kararı aldı. Ayrıca, borçları nedeniyle yapılan icra takipleri durdurulacak ve erteleme süresince yeni icra takip dosyaları açılmayacak. SGK, bölgedeki işverenler ve sigortalılar için de teşvikler ve prim erteleme imkanları sağlıyor.

SGK'dan yeni karar! Milyonlarca SSK, Bağ-Kur, GSS ve çalışan, çalışmayan, emekli ve işvereni ilgilendiriyor Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), depremlerden etkilenen illerde işveren ve emeklilerin hak ve alacakları üzerindeki haciz işlemlerini kaldırma kararı aldı. Ayrıca, borçları nedeniyle yapılan icra takipleri durdurulacak ve erteleme süresince yeni icra takip dosyaları açılmayacak. SGK, bölgedeki işverenler ve sigortalılar için de teşvikler ve prim erteleme imkanları sağlıyor.

Son dakika 7: Son dakika haberleri, gündem, ekonomi, magazin, spor, eğitim, en son haber, Haber 7, internet haber, güncel ve sondakika haberleri takip edin.

Sende Yorumla

http://sondakikahaberler.com.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!
Freelancer - Son dakika -- Son dakika - XSports