Onlyfans nedir? Nasıl üye olunur? Onlyfans abonelik ücreti ne kadar?
Son dönemin en popüler sosyal medya uygulaması onlyfans olmaya devam ediyor. Londra merkezli içerik paylaşma sitesi aynı zamanda iş modeli olarak da değerlendiriliyor. Fenix ​​International Limited tarafından kontrolü sağlanan onlyfans sitesinde içerik üreticileri, üyeleri üzerinden gelir sağlıyor.
Onlyfans nedir? Nasıl üye olunur? Onlyfans abonelik ücreti ne kadar?

Onlyfans nedir? Nasıl üye olunur? Onlyfans abonelik ücreti ne kadar?

Onlyfans Nedir?

Son dönemin en popüler sosyal medya uygulaması onlyfans olmaya devam ediyor. Londra merkezli içerik paylaşma sitesi aynı zamanda iş modeli olarak da değerlendiriliyor. Fenix ​​International Limited tarafından kontrolü sağlanan onlyfans sitesinde içerik üreticileri, üyeleri üzerinden gelir sağlıyor. Pornografik ve erotik içeriklerin öne çıktığı onlyfans sitesinde sporcular, müzisyenler, eğitim görevlileri gibi farklı meslek gruplarına sahip kişilerde yer alıyor.

İlk olarak Amerika’da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan onlyfans sitesi, son bir yıldır ülkemizde de popüler hale geldi. Twitter ve İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde erotik içerikler paylaşan kişilerin birer birer onlyfans hesapları açtığı görüldü. İçerik üreticileri, hayranları ya da üyelerinden ücret alarak ‘’özel videolar’’ paylaşmaya başladı. Amerikalı oyuncu Bella Thorne’nin onlyfans sayesinde 1 milyon dolar kazandığını açıklaması ise siteye olan ilginin artmasını sağladı. Ülkemizde, onlyfans hesabı üzerinden en çok gelir elde eden isim Twitter fenomeni Gizem Bağdaçiçek oldu. Onlyfans sitesinin temelinde abonelik sistemi yer alıyor. Abone olmayan kişiler ise içerikleri göremiyor. Onlyfans sitesi uluslararası bir platform olduğu için dolar ve euro üzerinden ödemeler yapılıyor. Farklı ülkelerdeki kullanıcılara ulaşma imkanı tanınıyor.

onlyfans.jpg

Onlyfans sitesinin popülerliğinin artmasına paralel olarak ‘’onlyfans nasıl üye olunur?’’ sorusu da merak konusu haline geldi. Hem bilgisayar hem de akıllı cep telefonuna indirilebilen uygulama aracılığı ile onlyfans sitesine giriş sağlanıyor. onlyfans.com adresi üzerinden üyelik işlemleri gerçekleştiriliyor. Twitter ve Google hesapları üzerinden de üyelikler tamamlanabiliyor. Onlyfans hesabı oluştururken gerçek kimlik bilgilerinin paylaşılması gerekmiyor. Lakin, abonelik işlemlerinin tamamlanması için banka bilgileri talep ediliyor.

Onlyfans abonelik ücretleri içerik üreticileri tarafından belirlenme hakkına sahiptir. Lakin, en düşük abonelik ücreti 4.99 Dolar olarak belirlenmiştir. Dünya genelinde 3.5 milyon kullanıcı sayısına sahip olan onlyfans sitesinde 85 bin içerik bulunmaktadır. İçerik sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. İçerik üreticisi olmak isteyenler ise üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra sistem üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir. Onlyfans sistemi üzerinden başvurunun onaylanması halinde içerik üreticisi konumuna geçilir. Abone sayısının artmasına paralel olarak gelir de yükselmektedir.

Son dakika 7: Son dakika haberleri, gündem, ekonomi, magazin, spor, eğitim, en son haber, Haber 7, internet haber, güncel ve sondakika haberleri takip edin.

Sende Yorumla

https://sondakikahaberler.com.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!